System zatrzaskowy paneli Quick-Step

Wspomniane panele podłogowe Quick Step doskonale sprawdzają się w wielu wnętrzach. Warto zaznaczyć, że winyl i laminat Quick Step można stosować również w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak łazienki czy kuchnie.

Podłoże, na którym zamierzamy położyć laminat musi być suche i równe. Dopiero wtedy możemy myśleć o montażu. Aby podłoga była trwała, równa i zawsze dobrze wyglądała różnica wysokości podłoża nie powinna przekraczać 3mm na metr.

Szybki system zatrzaskowy skraca czas i ułatwia montaż paneli podłogowych

Podłogi winylowe Alpha Vinyl są również bardzo funkcjonalne. Doskonale nadają się do renowacji, ponieważ można je położyć bezpośrednio na dowolnej powierzchni – płaskiej lub nierównej. Mocny rdzeń oznacza brak konieczności przygotowania podłoża przed montażem. Jako taka, podłoga winylowa Alpha to doskonały wybór do szybkiego remontu lub szybkiej modernizacji danego pomieszczenia. Dodatkowo bezproblemowy system zatrzaskowy ułatwi montaż. W efekcie otrzymujemy miłą w dotyku, ciepłą i spokojną podłogę z naturalnym wzorem drewna lub kamienia.

Pożegnaj problemy z wilgocią dzięki wodoodpornym podłogom Quick-Step. Te podłogi nie tylko wyglądają bardzo stylowo i naturalnie, ale są również w 100% odporne na wilgoć, dzięki czemu czyszczenie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek!

sklep z podłogami

  Co ma wpływ na charakter mieszkania?